Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Як говорити про російсько-українську війну у школі: МОН створило посібник

Відділ освіти, молоді та спорту інформує
11.01.2024

Міністерство освіти і науки України розробило посібник «Як говорити про російсько-українську війну у школі? Уроки стійкості, боротьби та перемог». 

Матеріали посібника сприятимуть у формуванні громадянської позиції в учнів і учениць, навчити розрізняти факти і фейки, не піддаватися маніпуляціям і ворожій пропаганді.

Учителям посібник допоможе розповісти про перебіг російсько-української війни, пояснити школярам, чому виникають війни, розвивати навички медіаграмотності.

Для зручності він розділений на блоки інформації, які призначені для учнів початкової, середньої та старшої школи, а також містить завдання, ілюстративні матеріали, QR-коди, список корисних посилань.

Ці матеріали можна використовувати, щоб провести виховну або класну годину, уроки громадянської та історичної, мовно-літературної освітніх галузей тощо.

Завантажити електронну версію посібника в PDF форматі можна за посиланням

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше