Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

З 1 листопада 2023 року в Україні стартував національний проєкт з популяризації англійської мови – Future Perfect

До відома громадян
15.11.2023

Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа. Партнер проєкту — міжнародна технологічна компанія Mastercard. 

Програма створена, щоб популяризувати мову міжнародного спілкування в Україні, зробити її вивчення простим і доступним для кожного: як для школярів із селищ, так і для держслужбовців зі столиці.

Мовна програма Future Perfect допоможе розширити застосування англійської мови в публічних сферах суспільного життя, стимулювати вивчення мови для кожної з груп — освітян, держслужбовців, підприємців, громадян та органів місцевого самоврядування. Це допоможе створити сприятливий мовний клімат для всіх, хто живе та працює в Україні.

Знання англійської — це ширші перспективи для пошуку роботи чи здобуття освіти. Крім цього, володіння мовою дає змогу споживати велику кількість контенту в оригіналі — літературу, кіно, наукові праці, канали іноземних лідерів думок тощо.

Для підприємців англійська мова відкриває можливості переговорів без посередників, що може суттєво пришвидшити процеси та зберегти важливий контекст.

Високий рівень англійської дає змогу українцям відвідувати міжнародні конференції та встановлювати контакти з професіоналами з будь-якої країни. Галузеві заходи допомагають розширити коло професійного спілкування та представити Україну як державу, готову до міжнародної комунікації та домовленостей.

Вже відкрито доступ до двох безоплатних інструментів, які допоможуть покращити англійську:

  • Promova — це платформа та застосунок для вивчення мов з персоналізованим підходом;
  • Empower — це ініціатива британських колег з Кембриджу, доступна для всіх українських університетів.

Promova створено командою української кофаундингової IT-компанії Genesis. У межах Future Perfect на платформі Promova для українців відкрито на три роки безоплатний Premium-доступ до чотирьох курсів англійської: General English, Business English, English with TV series та Travel English. 

  • У Promova можна знайти граматичні та вокабулярні уроки, а також заняття для тренування англійської вимови за допомогою machine learning.
  • Крім того, на платформі доступні книги зі світової класики, адаптовані під різні рівні англійської мови. 
  • Вивчати англійську мову українці можуть з поясненнями українською або ж англійською для більшого занурення.
  • Також доступна жива практика з носіями мови в розмовному клубі платформи — це можливість знайти друзів з інших країн.
  • Зараз у Promova можна вивчати десять іноземних мов. Серед них — п’ять найпопулярніших мов світу, а також корейська та українська.

У межах Future Perfect платформа надає українцям безоплатний Premium-доступ на три роки до курсів не лише англійської, а й інших мов. Користувачі можуть вибрати не лише мову для вивчення, а й мову, якою вони хочуть отримати пояснення. 

Скористатися можливістю можна, зареєструвавшись на сторінці Free for Ukraine на сайті Promova та підтвердивши громадянство через Дія.Підпис за посиланням

Знання нової мови — це завжди про нові можливості. Тестуйте платформу, щоб уже сьогодні почати відкривати їх для себе.

Долучайтеся та ставайте справжніми професіоналами в англійській мові!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше