Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Жахи окупації Голопристанської громади

Події
01.12.2023

Жахи окупації Голопристанської громади зібрані у фотоальбомі на офіційній сторінці Facebook Голопристанської міської військової адміністрації – це перші кроки у створенні віртуального музею війни та окупації, аби привернути увагу до масштабності значних руйнацій, горя тих страшних реалій, які відбуваються через окупацію російськими загарбниками міста Гола Пристань та сел старостатів громади.

За понад півтора ріку повномасштабного вторгнення російські військові зруйнували тисячи будинків, шкіл, лікарень, підприємств...

Окупанти планомірно руйнують не лише об'єкти інфраструктури, а й цілеспрямовано нищать будинки мирних мешканців та забирають життя цивільного населення в різний спосіб: і артобстрілами, і неправомірними діями, і великим потопом внаслідок підриву військовими рф греблі Каховської ГЕС.

Окупанти з росії ведуть справжній геноцид українського народу, щоб стерти історичну пам'ять із вулиць українських міст та сел, і про це неможливо мовчати.

#жахиОкупації

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше