Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

На часі - забезпечення енергоефективності систем опалення

Актуально
16.09.2021

Учора Голопристанщину відвідали із робочим візитом Олег Ангелов – начальник відділу реалізації державних програм ЖКГ та програм розвитку муніципальної інфраструктури України апарату Міністерства розвитку громад та територій України, а також Іван Чорний - заступник директора Департаменту розвитку територій - начальник управліня житлової політики, систем життєзабезпечення, економіки та благоустрою Херсонської облдержадміністрації.

Міський голова Олександр Бабич і директор КП «Міськтеплокомуненерго» Сергій Фісай представили на огляд місцеві котельні, розповіли про особливості їх роботи у зимовий період, зокрема і про економічну складову у розрізі забезпечення енергоефективності об’єктів комунальної власності і комунікацій опалювальної системи міста, а також заклади освіти громади, що пройшли термомодернізацію. Слід зазначити, що наша громада - чи не єдина, у школах і садочках якої здійснено реконструкцію відповідно до сучасних вимог за цими критеріями.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше