Голопристанська МВА інформує про стан в громаді

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує
11.06.2023

Ситуація станом на 11.06.2023 (09:50) по Голопристанській громаді:

• Відтік води за ніч в різних частинах, не дивлячись на дощ, сягає від 30-40 см.
  • В районі багатоповерхівок Голої Пристані населення має можливість самостійно пересуватися.
  • В районі сіл Кохани та Кардашинка відтік води від 30-40 см за ніч.
  • Подекуди вже видніється дорога траси Р57.
  • В селах Велика та Мала Кардашинки населення евакуйоване силами жителів цих сіл на суходол в селах.
  • Гуманітарна допомога надана волонтерами громади.
  • В селі Стара Збур'ївка рівень води падає. За ніч знизився до 20 см.
  • Волонтерами та добровольцями нашої громади до пізньої ночі продовжувалася робота з надання гуманітарної допомоги та по евакуації людей.
  • Повідомлення про допомогу надходять постійно.
  • Зв'язку майже немає.
  • Критична ситуація лишається з населенням, яке на відкритій місцевості в районі села Кардашинка. Потребують продуктів харчування, питної води, ліків.

ДЯКУЄМО всім, хто з нами! Кожному, хто рятує життя попри небезпеку для себе! Разом – ми сила!