Домашнє насильство під час війни

Правова консультація

Попри війну, проблема домашнього насильства не стає менш важливою.

Домашнє насильство під час війни — поширене явище, яке стало більш небезпечним, ніж у мирний час. Людям, які зазнали насильства зараз, складніше знайти вихід, вони часто обмежені у пересуванні. Їм немає в кого попросити допомогу.

Сьогодні інспектори патрульної поліції Херсонської області відділу зв'язків з громадськістю розмістили інформаційні плакати з планом безпеки та усіма необхідними контактами інституцій з допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства, або стали свідком вчинення такого ганебного явища — не мовчіть!

• Безкоштовна національна гаряча лінія з запобігання та попередження домашнього насильства 0 800 500 335 (зі стаціонарних телефонів) або 116123 (з мобільних);
  • Безкоштовна гаряча лінія для постраждалих від домашнього насильства 15-47 (цілодобово); 102 — поліція.