Побудовано на платформі

20 лютого вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує
20.02.2025

20 лютого вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які віддали свої життя за свободу, гідність і майбутнє нашої країни.

Це день болю і скорботи, але водночас – день вдячності та гордості за тих, хто став символом незламності духу.

Вічна пам'ять і слава Героям Небесної Сотні! Їхній подвиг назавжди залишиться в серцях українців як нагадування про цінність свободи та незалежності.

Ми пам’ятаємо. Ми дякуємо. Ми продовжуємо боротьбу за Україну, заради якої Герої Небесної Сотні пожертвували своїм життям.

Слава Україні! Героям слава!

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі