Учні пільгових категорій Голопристанської громади отримали ноутбуки

Відділ освіти, молоді та спорту інформує
20.11.2023

Для учнів пільгових категорій Голопристанської громади було отримано 10 гаджетів від ЮНІСЕФ за ініціативи Міністерства освіти і науки України.

Пристрої наданні першочергово учням вразливих категорій для тимчасового користування під час дистанційного навчання.

Вдячні усім, хто долучився до реалізації цього важливого проєкту, тому що ці гаджети стануть неоціненним помічником у навчанні, допоможуть краще засвоювати матеріал, підвищити рівень підготовки та досягти успіхів у навчанні, особливо дітям, які опинилися у складних життєвих умовах.