Вітаємо переможців фестивалю-конкурсу народної творчості «Серце Карпат. Східниця»
Народний ансамбль народної пісні «Збур’ївчанка» та дует «Калинове намисто» Надії Кишені та Галини Іщук філії №1 «Центру культури та дозвілля» села Нова Збур’ївка Голопристанського міського Палацу культури «Сузір’я» (керівник Валентина Єфімова) здобули перемогу у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної творчості «Серце Карпат. Східниця».
Вітаємо з блискучими виступами Новозбур’ївські колективи та бажаємо творчого натхнення, щоб здобувати ще більше перемог!
![](/storage/news/galleries/199fd7a132b9921d801312da4cdbd911.jpg)
![](/storage/news/galleries/1b06db0445afc5ab8c20f1f1a59c2821.jpg)
![](/storage/news/galleries/28619396bf5bc19e1281404aaefd445d.jpg)
![](/storage/news/galleries/87d9c1ba2ccbbc47bfb61a5130354af6.jpg)
![](/storage/news/galleries/0877c5506e07dbced512290a1b5dab62.jpg)