ВАЖЛИВО! Обстежте будівлі, споруди, дороги громади на предмет виявлення МІТОК!

Сьогодення
26.02.2022

УВАГА громадським формуванням Голопристанської громади, очільників старостинських округів! ТЕРМІНОВО!

Надайте завдання кожному при обходах старостату здійснити обстеження будівель, споруд, доріг на предмет виявлення МІТОК-ПОЗНАЧОК.

Мітки можуть мати різний вигляд, дуже часто – форма хрестів.

Терміново будь-які МІТКИ треба або засипати, або тряпками накривати, бо вони відсвічують вночі. Це диверсанти готують для ударів.