Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Обстеження легалізації зайнятості населення

Виконавчий комітет міської ради інформує
06.09.2021

Представниками робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (зокрема від Головного управління Держпраці у Херсонській області, Голопристанського міськрайонного центру зайнятості, Голопристанської державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі,  Гладківського старостинського округу та виконавчого комітету міської ради) 03 вересня поточного року проведено вибіркове обстеження 2 суб’єктів господарювання.

В ході обстеження здійснено перевірку дотримання вимог чинного законодавства щодо працевлаштування найманих працівників, порушень не виявлено.

Суб’єктам господарювання надані консультації з актуальних питань чинного трудового законодавства та прийому на роботу найманих працівників.

 

Відділ економічного розвитку виконавчого комітету міської ради.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше