Обстеження легалізації зайнятості населення

Перевірки
23.02.2022

Представниками робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення (зокрема від Головного управління Держпраці у Херсонській області, Голопристанської державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі та виконавчого комітету міської ради) 23 лютого поточного року проведено обстеження 8 суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність в м. Гола Пристань. Порушень не виявлено.

Відділ економічного розвитку виконавчого комітету міської ради.