Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Генасамблея ООН засудила кремль за грубі порушення прав людей на ТОТ України

Жителям тимчасово окупованих територій
27.12.2023

19 грудня Генасамблея ООН ухвалила оновлену резолюцію «Ситуація з правами людини на тимчасово окупованих територіях України, включаючи Автономну Республіку Крим та м. Севастополь». 

В ООН рішуче засудили агресію рф проти України і триваючу окупацію росією частин території України включно з АРК Крим, м.Севастополь, а також окремих районів Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей. Генасамблея ООН підтвердила невизнання анексії цих територій. 

Резолюція також засуджує повне ігнорування рф своїх зобов’язань за міжнародним правом щодо відповідальності за окуповані території. Включаючи відповідальність поважати законодавство України та права всіх цивільних осіб.

Генасамблея ООН закликала росію негайного припинити систематичне порушення прав людини щодо мешканців тимчасово окупованих територій. 

Зокрема:

  • Припинити примусове переміщення або депортацію українських дітей та інших цивільних осіб.
  • Вжити всіх необхідних заходів для їхнього безпечного повернення та возз’єднання сімей.

78 країн світу проголосували за резолюцію ГА ООН та стали на захист прав українських дітей.

Джерело: Міністерство юстиції України

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше