«Українська література в коміксах»: інтерактивне вивчення української писемності різних історичних часів

Відділ освіти, молоді та спорту інформує
01.11.2023

Проєкт було створено у 2022 році за підтримки Український культурний фонд, аби розвивати читацький інтерес у школярів та знайомити англомовних читачів з українською літературою, звичаями та традиціями.

Цьогоріч каталог поповнився ще 15-ма творами, серед яких: «Україна в огні» Олександра Довженка, «Камінний хрест» Василя Стефаника, «Наталка Полтавка» Івана Котляревського, «Чорна рада» Пантелеймона Куліша, «Тигролови» Івана Багряного та інші.

До кожного твору розроблене тестування, що перевіряє знання за прочитаним твором та сформована добірка цікавих фактів, про які точно не розкажуть у школі.

Читати комікси ТУТ