Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

В освітніх закладах Голопристанської громади проведено презентації професій захисників та рятівників

Відділ освіти, молоді та спорту інформує
01.02.2024

Вже не за горами у випускників освітніх закладів Голопристанської міської територіальної громади постане вибір майбутньої професії.

30 січня учні Таврійського ліцею спільно з учнями Голопристанського ліцею №4 мали змогу познайомитися з Головним інспектором Скадовського районного управління ГУ ДСНС в Херсонській області Федором ВЛАСЕНКОМ та Начальником сектору кадрового забезпечення Скадовського РВП ГУНП в Херсонській області підполковником поліції Віталією МОРОЗ, які познайомили майбутніх абітурієнтів з умовами вступу до ВНЗ в яких навчають майбутніх захисників та рятівників.

Кожного дня нам доводиться робити певний вибір і приймати рішення, однак вибір професії – є одним з найважливіших. Це складний і відповідальний крок у житті кожного, тому його потрібно робити свідомо та обдумано. 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше