Учні та вчителі освітніх закладів Голопристанської громади взяли участь у відкритій заочній вікторині «Україна – Єдина»
Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради з 22 по 26 січня 2024 року провів відкриту вікторину «Україна – Соборна» у різних вікових категоріях, присвячену Дню Соборності України.
Завданням вікторини було збагачення знань з історії України, поглиблене вивчення подій боротьби за українську державу у минулому столітті, привернення уваги до громадянського виховання на прикладах подій минулого з висновками для сьогодення.
Вітаємо з отриманням дипломів переможців відкритої заочної вікторини «Україна – Єдина» – учнів та вчителів Голопристанського ліцею №2, Таврійського ліцею та Новозбур'ївської гімназії, які взяли участь у заході і показали високі результати зі знання історії.
![](/storage/news/galleries/2b1b3820bd648f413866f273d95c672a.jpg)
![](/storage/news/galleries/d0fe740028b241a3eeb79d26afa67728.jpg)
![](/storage/news/galleries/779f1229da91907f878f5ea65a4f70bf.jpg)
![](/storage/news/galleries/41da5776ecc5ac20f75670ff9a5829c2.jpg)
![](/storage/news/galleries/4d15913f16e4c3b49b28c26f8db424b5.jpg)
![](/storage/news/galleries/dd0d3536f577f38afe830ec53ebf784e.jpg)
![](/storage/news/galleries/3846479b03501ae91e583ed4a21a01e8.jpg)
![](/storage/news/galleries/d0e5fe126fae85921318a881f596d0d5.jpg)
![](/storage/news/galleries/11cc74a6a205494d7260f2b729eec4f7.jpg)
![](/storage/news/galleries/2b1fc18443c3498a4ea7849565c48770.jpg)
![](/storage/news/galleries/01a5c3a949f0961561e7809df2876e8a.jpg)
![](/storage/news/galleries/22f3394af293faab233dbde627756b65.jpg)
![](/storage/news/galleries/4e96fa1c488c6d0ad7bcd2938fc36f21.jpg)
![](/storage/news/galleries/a9815dc8c53351b8510a8e340718a3eb.jpg)
![](/storage/news/galleries/b64b2c7341af6eae5bd710c20898f02b.jpg)