Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Як в Україні стати прийомним батьком чи матір’ю

Служба у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю інформує
25.04.2024

Служба у справах дітей та соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю виконавчого комітету Голопристанської міської ради інформує.

Прийомна сім’я – це подружжя або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, які добровільно за плату взяли на виховання і спільне проживання від 1 до 4 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Для того, щоб стати прийомним батьком чи матір’ю, необхідно:

  1. Звернутися до Служби у справах дітей або Центру соціальних служб (Центру надання соціальних послуг) за місцем проживання, зібрати та подати необхідні документи.
  2. Пройти обстеження житлово-побутових умов. Відповідний акт складає спеціаліст Центру соціальних служб.
  3. Завершити навчання (курс 72 години), отримати довідку та рекомендацію Центру соціальних служб щодо включення у Єдиний банк даних.
  4. Отримати рішення про створення прийомної родини.
  5. Стати на облік прийомних батьків у Службі у справах дітей за місцем проживання та отримати направлення на знайомство і встановлення контакту з дитиною.
  6. Познайомитися з дітьми та пройти етап влаштування.
  7. Отримати послуги соціального супроводження.

Орієнтовний строк усіх процедур – від 6 місяців до 1,5 року.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше