ВАЖЛИВО: росіяни підірвали греблю Каховської ГЕС

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує
06.06.2023

Підрозділи Національної поліції та ДСНС Херсонської області підняті по тривозі для оповіщення та евакуації цивільного населення із потенційних зон затоплення на правобережній частині річки Дніпро, а саме: села Миколаївка, Ольгівка, Льово, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Понятівка, Придніпровське, Садове, та частково місто Херсон - острів Корабел.

Рівень води піднімається і всім, хто знаходиться у зоні небезпеки необхідно:

🔹вимкнути всі електроприлади

🔹взяти документи і речі першої необхідності

🔹подбати про близьких і домашніх улюбленців

🔹 виконувати інструкції рятувальників та поліцейських

І пам’ятайте: ворог намагається поширити дезінформацію, зняти із себе відповідальність за черговий злочин.

Тому користуйтеся інформацією лише з офіційних джерел України. Довіряйте поліцейським, рятувальникам ДСНС та нашим захисникам.