Асоціація міст України закликає всіх долучитися до звільнення захоплених у полон мерів (відео)

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує
09.04.2024

«Напад на українського мера – це напад на всіх мерів у Європі», – цитують заяву Європейського комітету регіонів на Радіо Свобода.

Хто з мерів голів з півдня України досі перебуває у російському полоні та як окупанти намагалися схилити їх до співпраці? Про це дивіться в матеріалі проєкту Радіо Свобода «Новини Приазов’я»

Асоціація міст України продовжує спільно з міжнародними партнерами докладати всіх зусиль для звільнення з російського полону голів і старост громад.