Попередження про надзвичайну спеку від Херсонського обласного центру гідрометеорології

До відома громадян
08.07.2024

Херсонський обласний центр гідрометеорології попереджає про надзвичайну спеку по Херсонській області та м.Херсон в період 8-15 липня 2024 року.

У зв'язку з переміщенням тропічного повітря в період з 8 по 15 липня 2024 року на території Херсонської області очікується надзвичайна спека до 40-42 градусів (ІІІ рівень небезпечності – червоний).

Такі погодні умови можуть негативно вплинути на самопочуття людей, привести до ускладнення роботи служб комунального господарства, енергетичних підприємств, погіршення умов життєзабезпечення населення.