УВАГА! Повідомлення від голови Херсонської ОДА Геннадія Лагути

До відома громадян
25.02.2022
Шановні жителі області. Команда Херсонська обласна державна адміністрація продовжує контролювати ситуацію та оперативно реагувати на всі повідомлення та ваші питання. Я розумію, їх багато. Але дуже прошу залишатися спокійними та дотримуватися всіх рекомендацій.
📣Наразі, ситуація в області залишається напруженою. Генічеськ залишається повністю під контролем ворога, активних бойових дій там не має. Проходить переміщення великої кількості ворожої техніки через прилеглі до Генічеська території. В Скадовську ворожі війська відсутні, хоча на території району велика кількість техніки.
⚠️Чимало питань щодо ситуації на Антонівському мосту. Зі сторони Херсона там знаходяться українські захисники, зі сторони Олешок – ворожа техніка. Сам міст місцями пошкоджено.
❇️Каховська ГЕС знаходиться під контролем ворога. На підступах до неї (с. Козацьке, с. Веселе) тривають тяжкі бої.
🔰Якщо у вас є можливість, то наразі є необхідність у допомозі військовим з наданням паливо-мастильних матеріалах, продуктів харчування та медикаментів. Вся волонтерська допомога може бути надана через військкомати, при яких організовані спеціальні пункти.
Додатково даю перелік пунктів допомоги. ⬇️⬇️⬇️
➖Херсонський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки м. Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 21 khersonskiy_otck@post.mil.gov.ua
Черговий: 0552-22-43-73, 0552-22-96-88
➖Бериславський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Херсонська обл., м.Берислав вул.Успенська 1
berislavskiy_rtck@post.mil.gov.ua
Черговий: 05546-7-54-33
➖Генічеський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Херсонська обл., м.Генічеськ проспект Миру 71
genicheskiy_rtck@post.mil.gov.ua
Черговий: 05534-3-23-60
➖Каховський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Херсонська обл.,м. Нова Каховка вул.Героїв України 8
kakhovskiy_rtck@post.mil.gov.ua
Черговий: 05549-4-26-84
➖Скадовський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Херсонська обл., Скадовськ, вул. Гагаріна, 76
skadovskiy_rtck@post.mil.gov.ua
Черговий: 05537-5-21-16
➖Херсонський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки м. Херсон пров. Пачоського 72
khersonskiy_rtck@post.mil.gov.ua
Черговий: 0552-22-27-83
✔️Медичні заклади Херсонщини забезпечені всіма необхідними медикаментами, однак велике прохання - надати допомогу в донорській крові. Пункт для донорів знаходиться на Миколаївському шосе, на розі провулку Козацького.
🟥Закликаю не покидати бомбосховища та укриття до закінчення загрозливої ситуації.
Геннадій Лагута, голова Херсонської ОДА.