Голопристанська МВА інформує про стан в громаді

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує
10.06.2023

Ситуація станом на 10.06.2023 (16:30) по Голопристанській громаді:

• Рівень води в місті Гола Пристань та селах падає.
  • Так в центральній частині міста в районі багатоповерхівок рівень знизився до 20-30 см, є можливість пересуватися.
  • В інших частинах міста вода також має інтенсивність відтоку.
  • Східний район (котеджі по Ларіонова) – без підтоплення, вода відійшла та є можливість пересуватися.
  • По вул.Ларіонова також інтенсивність спадання рівня води до 20 см з ранку.
  • Північний район (Дніпровського) – відтік води до 30 см (10 магазин), без підтоплення.
  • В більш низинних частинах вода має низький рівень відтоку та рівень води ще сягає від 1.5 до 2.5 м (Лермонтова, Дніпрова, Троїцька, Санаторна, Довженка, Фіалкова, Гончарова, Висовіна, Комарова, Полякова...)
  • Вул. Набережна та Берегова рівень зниження до 15 см.
  • Порятунок людей та надання допомоги добровольцями триває.
  • Критичною так і залишається ситуація з населенням Великокардашинського старостату, яке досі сильно потребує допомоги.
  • По селам: Кардашинка, Кохани, Мала та Велика Кардашинки – рівень води також знизився від 10-20 см.