Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Програма відзначення 10-ї річниці Революції Гідності

Анонс
19.11.2023

До десятої річниці Революції Гідності у Києві анонсували низку пам’ятних та національно-патріотичних заходів. Відзначення розпочнеться у День Гідності та Свободи, 21 листопада, на алеї Героїв Небесної Сотні вшануванням пам’яті загиблих.

З програмою відзначення 10-ї річниці від початку Революції Гідності можна ознайомитись в інфографіках.

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з указом президента України №872/2014 від 13.11.2014 року. Цей день установлено «з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору».

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше