До уваги ветерани війни, учасники ATО/ ООС

Військовослужбовцям, ветеранам війни та учасникам АТО / ООС
25.07.2024

До уваги ветерани війни, учасники ATО/ ООС є можливість взяти участь у програмі підготовки експертів з оцінки ґрунтів та відновлення територій пошкоджених внаслідок бойових дій в Україні, що реалізується Сумським національним аграрним університетом (Україна) у співпраці з Королівським аграрним університетом (Британія) та за підтримки Громадської Спілки «Ініціатива «Жива Земля», GreenUkraine.ch та Бернського університету прикладних наук (Швейцарія).

Навчання проходитиме з 12 серпня 2024 року по 22 вересня 2024 року у змішаному форматі (онлайн/офлайн) на базі Сумського національного аграрного університету.

Для подачі заявки необхідно до 5 серпня 2024 року надіслати мотиваційний лист, резюме та заповнити відповідну форму.

Всі витрати на участь у проекті (проїзд, проживання, харчування,

навчання) покриваються організаторами.

Контактні особи: