Начальник ХОВА Олександр Прокудін вітає з Днем Державного Герба

19.02.2024

Наш український тризуб став символом незламної волі! Нині його впізнають та шанують в усьому світі.

Сьогодні українці відзначать День Державного Герба! Саме 19 лютого 1992 року було затверджено один з головних символів української державності.

Він має багатовікову історію та передає тисячолітній зв'язок між поколіннями українців. Нікому не вдалося стерти, знищити, заборони його і ніколи не вдасться!

Під знаком тризуба обороняли УНР, він був на нагородах і листівках Української повстанської армії, на лацканах піджаків мітингарів проти комуністичного тоталітарного режиму наприкінці 80-х.

І для сучасного покоління українців, тризуб – це символ з великим змістом.

І нехай він завжди нагадує нам про нашу велику історію та сильні традиції.

З Днем Державного Герба!

Слава Україні!