РАДІО X.ON – перша хвиля вільного Херсона

В незламному Херсоні з'явилося перше та єдине місцеве радіо X.ON 87.7 FM

Творці радіо X.ON пережили окупацію. І зараз живуть, працюють і дарують гарний настрій своїм слухачам саме в Херсоні, під постійними обстрілами. Вони одними з перших дізнаються всі місцеві новини і діляться ними у невимушеній музичній атмосфері в прямому етері.

Команда X.ON створює міжнародну спільноту херсонців з підтримкою по всій планеті – куди б не розкидала їх війна.

Мета нової радіостанції – позитивне налаштування аудиторії, незважаючи ні на що. Місія – налагодити неформальний діалог між народом та владою, допомагати мешканцям регіону жити в нових умовах, підтримувати українську ідентичність Херсонщини. Особливо з урахуванням тимчасово окупованого Лівобережжя.

Слухайте X.ON на хвилі 87.7 FM на Херсонщині, а також за посиланням x-on.com.ua по всьому світу.

Спілкуйтеся із земляками та відомими людьми Херсонської області в Telegram, Facebook та Instagram

Особлива увага – ранковому ШоуМастХерсон по буднях з 08:00 до 10:00.