Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен»

Корисне для вимушених переселенців Голопристанської громади
26.09.2023

Скадовська філія Херсонського обласного центру зайнятості долучається до інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен». ЇЇ ініціатором являється Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Строки проведення з 1 вересня до 1 листопада 2023 року.

Ця кампанія покликана створити сприятливе середовище для внутрішньо переміщених осіб, забезпечити їхні потреби у працевлаштуванні й професійному розвитку та сприяти соціальній інтеграції ВПО до життя у нових для них територіальних громадах. Ми віримо, що кожна людина має шанс реалізувати свій потенціал та знайти гідну роботу незалежно від тих чи інших обставин.

Ми прагнемо до того, щоб кожна внутрішньо переміщена особа відчувала себе корисним членом суспільства та активно брала участь у соціальному та економічному розвитку нашої держави.

Для вирішення цього завдання в арсеналі служби зайнятості наявні дієві інструменти, зокрема: 

1. Єдиний портал вакансій — спеціальний сервіс, який значно спрощує пошук роботи, оскільки об’єднує інформацію з шістьох найбільший сайтів з вакансіями (Work.ua, robota.ua, novarobota.ua, PidBir, grc.ua, Jooble) та Державної служби зайнятості.

2. Платформа «Моя професія» — мережа, яка дає можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у онлайн-форматі без відвідування центру зайнятості.

3. Ваучер на навчання – документ, за допомогою якого повністю або частково оплачується вартість навчання у закладах освіти. Ваучери видаються за затвердженим Мінекономіки переліком професій і спеціальностей. Внутрішньо переміщена особа, яка бажає змінити професію, набути нових знань і навичок має можливість одноразово отримати ваучер на:

  • перепідготовку за робітничою професією; 
  • підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю; 
  • підготовку на наступному рівні освіти (крім третього (освітньо-наукового/освітньо-творчого) та наукового рівня вищої освіти); 
  • спеціалізацію та підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності.

4. Урядова програма «єРобота: Власна справа» — надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Це можливість отримати суму у розмірі до 250 тис. грн на придбання меблів, обладнання, транспортних засобів, ліцензійного програмного забезпечення і т.п. 

Цей перелік не є вичерпним, оскільки в службі зайнятості практикується комплексний та, що найголовніше, індивідуальний підхід до вирішення питань кожної окремої внутрішньо переміщеної особи.

Тож шансів почати нове життя досить багато, не втрачайте свій – користуйтеся послугами Скадовської філії Херсонського обласного центру зайнятості. 

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00:

  • за номером +38 (050) 063 10 57 (Viber, Telegram, WhatsApp, Signal)
  • написати у приватні повідомлення Скадовській філії Херсонського обласного центру зайнятості в мережі Facebook
  • відправити лист на електронну адресу: skadovsk.filia@gmail.com
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше