Інформуємо про проведення навчального семінару щодо стандартів участі молоді та процесів в Україні «50/50»

23.09.2021

Із метою розвитку знань учасників про основні стандарти, підходи і практики участі молоді на місцевому, регіональному та національному рівнях на основі Переглянутої Хартії про участь молоді у місцевому та регіональному житті і про те, як вони можуть бути застосовані у поточних процесах реформування і розвитку молодіжної політики в Україні, Міністерством молоді та спорту України спільно з департаментом у справах молоді Ради Європи планується проведення навчального семінару щодо стандартів участі молоді та процесів в Україні «50/50», що відбудеться 25–29 жовтня 2021 року в м. Києві.

До участі у семінарі запрошуються представники національних, регіональних і місцевих органів влади, що займаються питаннями молодіжної політики, представники неурядових молодіжних організацій із різних регіонів України, а саме:

• представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які працюють з молоддю;
  • представники обласних та локальних молодіжних рад та інших молодіжних консультативно-дорадчих органів;
  • молодіжні лідери та представники організацій громадянського суспільства, які працюють в напрямі участі молоді;
  • молодіжні працівники, які мають досвід або зацікавлені у сприянні участі молоді в напрямі розвитку молодіжної політики в Україні.

Звертаємося з проханням поширити інформацію про запланований семінар серед представників зацікавлених сторін, а також активної молоді.

Реєстрація на участь у семінарі відкрита за посиланням до 23:59 год. 29 вересня 2021 року за центрально-європейським часом.

Відібрані учасники будуть проінформовані не пізніше 06 жовтня 2021 року.

Для отримання більш детальної інформації щодо заходу ви можете звертатися до контактних осіб:

• Ірина Бєляєва, Міністерство молоді та спорту України, belyaeva2007@gmail.com
  • Неллі Гішян, департамент у справах молоді Ради Європи, nelli.gishyan@coe.int.

Більше інформації про семінар ви можете знайти за посиланнями:

1) посилання на зголошення;

2) посилання на інформацію про семінар англійською мовою;

3) посилання на інформацію про семінар українською мовою.

Міністерство молоді та спорту України