Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Ситуація на фронті складна, але контрольована. Пояснює Центр стратегічних комунікацій

Сьогодення
29.12.2022

🇺🇦ЗСУ щодня та щоночі працюють над визволенням українських територій, однак цей процес — не з легких, військо потребує надійного та міцного тилу.

 

▶️ Зараз польові умови для ведення воєнних дій надзвичайно важкі через погоду. Тому першочергове завдання Сил оборони — втримати здобуті позиції та боєздатність.

 

▶️ росіяни постійно намагаються атакувати на різних напрямках, але єдиний результат цього — колосальні втрати особового складу окупантів.

 

▶️ Україна контролює ситуацію на фронті. Загроза з боку білоруської території постійно відстежується, наразі підстав непокоїтися про повторне відкриття цього театру воєнних дій немає.

 

▶️ Українські захисники демонструють дива мужності, витривалості та готовності робити свою справу в найскладніших умовах. Командування ЗСУ довело свій професіоналізм, тож йому варто довіряти.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше