Діти захисників отримали подарунки зі смаколиками
Напередодні Різдвяних свят, кожен українець очікує справжнього дива – закінчення війни. А кожна дитина мріє про різдвяний подарунок. Але на жаль через складну ситуацію в країні, свято для багатьох діток – це те, що здається чимось недосяжним. Відділ освіти, батьки та учні дякують за маленьке Різдвяне Диво для учнів, батьки яких боронять нашу країну в лавах ЗСУ Голопристанській МВА та виконавчому комітету Голопристанської міської ради. Вітаємо з прийдешніми святами!Разом до Перемоги!
![](/storage/news/galleries/7d7e6d9d83a1e94ca567b1c6772eae5b.jpg)
![](/storage/news/galleries/f17f585ac3659157f03891335fefb697.jpg)
![](/storage/news/galleries/8040bea97bd61f2ae4ec6c3eff6132b9.jpg)
![](/storage/news/galleries/88abaa46dbcf8be5f0441a7bf4d5da7a.jpg)
![](/storage/news/galleries/8fc6f05df03d0d3cc52cf508507c1d30.jpg)
![](/storage/news/galleries/5269014f01080618f724e41ebfcdb9d8.jpg)
![](/storage/news/galleries/fe6d0181a2df723b59954c5f99fc488b.jpg)