Співчуття рідним та близьким

Особистості
23.11.2021

Голопристанський міський голова Олександр Бабич та колектив виконавчого комітету міської ради висловлюють найщиріші слова співчуття начальнику відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Голопристанської міської ради Тонкій Ользі Володимирівні з приводу смерті її мами – Людмили Сергіївни.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце хорошої людини, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші!

Поділяємо біль та горе рідних! Вічна та світла пам’ять!