Голопристанська МВА інформує про стан в громаді

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує
11.06.2023

Ситуація станом на 11.06.2023 (22:40) по Голопристанській громаді:

• Ситуація в громаді більш-менш стабілізується.
  • Рівень води знижується в різних частинах міста Гола Пристань на 25-60 см.
  • В північно східній частині міста рівень води ще сягає до 2 м.
  • В селах Кардашинка та Кохани рівень води за день зменшився до 1 м.
  • Критична ситуація з перебуванням людей у відкритій місцевості на пагорбі в оточенні води залишається. Населення там потребує гуманітарну допомогу в їжі, питній воді, сухих та теплих речах.
  • Південно західна частина – рівень в деяких місцях ще залишається до 1,5 м.
  • Західна частина міста в різних районах вулиць рівень води ще залишається від 60 см до 1,3 м.
  • Кількість повідомлень про надання допомоги за останні дні зменшилася.Підтримка населення в наданні гуманітарної допомоги продовжувалася протягом дня волонтерами та небайдужими громадянами .
  • У  Великій та Малій Кардашинці рівень води знизився до 60 см. Населення там потребує гуманітарної допомоги.

Дякуємо всім, хто  мужньо допомагав і допомагає вижити, хто разом долає наслідки жахливої катастрофи. Пишаємося вами!