Голопристанська МВА інформує про стан в громаді

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує

Ситуація станом на 13.06.2023 (09:10) по Голопристанській громаді:

• Рівень води відійшов в центральній частині міста Гола Пристань до 60 см.
  • По вулиці Чорноморській в районі багатоповерхівок, є можливість пересування.
  • В районі ринку, першого ліцею, по вулиці 1-го Травня ще залишається критична ситуація.
  • Аналогічна ситуація в районі вулиць Гончарова, Комарова, Висовіна та провулку Торговий. Там рівень води ще достатньо великий, який обмежує доступ до домоволодінь.
  • В районі вулиці Ларіонова та мікрорайон «Молодіжний» – відтік води суттєво занижений.
  • Залишається критичною ситуація в східній частини міста в районі вулиць Ларіонова, Миколаївська, Куліка, Лугова, Дніпрова, Троїцька, Парусна, Довженка, Фіалкова та Санаторна. Там рівень води в деяких частинах сягає до 1.2 м.
  • В селах Кардашинка та Кохани ситуація залишається також критичною. Рівень води хоч і зменшився, але не дає можливості вийти на суходол.
  • Населення так і перебуває на пагорбі в селі Кардашинка (до 40 осіб).
  • В селі Кохани люди досі рятуються у висотних домівках, де є можливість перечекати відтік води – до 30 осіб, серед яких є діти.
  • В селах Великої та Малої Кардашинки є можливість пересування фізично і частково транспортом. Дістатись можна майже всюди, рівень води знижується, залишається лише в знижених частинах сел.
  • Евакуація населення продовжувалася до вечора.
  • Надання допомоги волонтерами та жителями громади триває.
  • Кількість повідомлень про допомогу зменшилася.
  • По іншим старостатам Голопристанської громади ситуація без змін.
  • В цілому – ситуація стабілізується.

Всім, хто допоміг пережити жителям громади ці страшенно жахливі дні, хто врятував життя людей, хто допомагав і допомагає гуманітарно – низький уклін.