Голопристанська МВА інформує про стан в громаді

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує

Ситуація станом на ранок 26.06.2023 по Голопристанській громаді:

• В місті Гола Пристань центральна та східна частини залишаються підтопленими, де рівень води сягає до 1м та знижується лише за рахунок випаровування і відходу в ґрунт.
  • Руйнація будинків та внутрішнього оздоблення будівель відбувається інтенсивніше в місцях довготривалого заводнення.
  • В домоволодіннях, в яких відійшла вода, населення поступово повертається аби відновлювати житло, хоча й проживати в таких будинках неможливо.
  • Електро-, водо- та газопостачання в більшості частинах міста відсутнє.
  • Зв'язок майже всюди відсутній.
  • Медичне обслуговування та продаж ліків відсутні.
  • В селі Велика Кардашинка кількість пошкоджених та напівзруйнованих будинків сягає орієнтовно від 80-100 об’єктів.
  • В селі Мала Кардашинка вода майже зійшла, підтоплення складає орієнтовно 10-15% в низових частинах населеного пункту.
  • До 50% затоплених будівель не придатні для проживання (в більшості це стосується Великої Кардашинки).
  • В селах Кардашинка та Кохани кількість зруйнованих будинків наразі встановити неможливо. За попередньою інформацією орієнтовно 50% житлового фонду зруйновано.
  • Повалені огорожі, паркани, теплиці…
  • Населення громади пристосовується до виживання.
  • В решті стростинських округів Голопристанської громади ситуація залишається без змін.

Всім незламним величезна дяка за витримку, мужність, допомогу, підтримку, порятунок!