Голопристанська МВА інформує про стан в громаді

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує

Ситуація станом на 14.06.2023 (22:00) по Голопристанській громаді:

• Станом на цю годину ситуація в громаді не зазнала суттєвих змін.
  • Вода в місті Гола Пристань та інших затоплених населених пунктах громади продовжує поступово відходити у русло річки.
  • Потік води в ході відтоку руйнує асфальтове покриття, будинки та інші споруди. В деяких місцях сформувалися вирви.
  • У деяких частинах м. Гола Пристань вода відходить дуже повільно, а в деяких рівень води не зменшується. Вказане викликано тим, що ці місця знаходяться в низині і відтік води проходить саме через ці місця. Рівень води в таких місцях залишається на рівні 1,2-1,5 м.
  • В селах Кохани та Кардашинка ситуація понад важка. Населення так і не має доступу до своїх домоволодінь. Вода відходе повільніше і населені пункти перебувають ще підтопленими.
  • Населення села Кардашинка, яке рятувалося на пагорбі тимчасово перебувають в дачних та садівничих будинках.
  • В селах Велика та Мала Кардашинки ситуація стабілізується.
  • Жителі повертаються до своїх осель ліквідовувати наслідки катастрофи.
  • В решті старостатів ситуація без змін.
  • Протягом дня волонтери та жителі громади надавали допомоги.

Разом всі, як єдина родина, підтримують один одного! Дякуємо за допомогу!