Голопристанська МВА інформує про стан в громаді

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує

Ситуація станом на 15.06.2023 (08:50) по Голопристанській громаді:

• Станом на ранок ситуація в громаді залишається критичною.
  • Рівень води в прибережних зонах, в яких знаходяться домоволодіння – знижується, але це ще не дає можливості доступу людям до їх домогосподарств.
  • Залишається критичною ситуація в центральній частинні міста Гола Пристань, де відтік води сповільнений у зв’язку із знаходженням цієї частини в низині (вулиці Чорноморська, 1-го Травня, Озерна, Ушакова, Радянська).
  • Східна частина міста також перебуває з підтопленням – рівень води подекуди залишається до 30 см (вулиці Ларіонова, Тельмана, Лугова, Дніпрова, Миколаївська).
  • Можливість в пересуванні до різних частин міста поступово відновлюється.
  • Залишаються без газо-, водо- та електропостачання всі частини міста в зоні підтоплення.
  • Допомога у вигляді питної води та продуктів харчування надавалася силами небайдужих жителів громади та волонтерів.
  • Критична ситуація залишається в селах Кардашинка та Кохани, де люди позбавлені можливості доступу до своїх домогосподарств.
  • Домогосподарства залишаються підтопленими. Відсутня можливість самостійної доставки питної води, продуктів, хліба.
  • В решті населених пунктів громади ситуація без змін.

Всім незламним величезна дяка за витримку, за допомогу, за порятунок!