Голопристанська МВА інформує про стан в громаді

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує
10.06.2023

Ситуація на ранок станом на (08:10) 10.06.2023.

• В середньому по місту та населеним пунктам Великокардашинського старостату рівень води в різних частинах знизився від 20-30 см.
  • Інтенсивність руху відтоку в центральній частині міста Гола Пристань, на відмінну від східної частини та Великокардашинського старостату, знижена.
  •  В с. Стара Збур'ївка відток води за ніч складає до 20 см.
  • Повідомлення про допомогу продовжують надходити.
  • Добровольці із числа жителів громади продовжують надавати допомогу людям у доставці питної води та їжі, і евакуації.

ДЯКУЄМО всім, хто відгукнувся на прохання про допомогу! Кожному, хто попри небезпеку, ризикуючи своїм життям, допоміг і допомагає іншим в нашій великій родині. Ви – герої! Наші Герої!