Голопристанська МВА інформує про стан в громаді

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує

Ситуація станом на 14.06.2023 (09:50) по Голопристанській громаді:

• В місті Гола Пристань рівень води в районі східної частини залишається значний, що позбавляє доступу до домоволодінь. Рівень води в деяких частинах складає до 1 м.
  • Район центральної частини міста вулиць Чорноморська, Гастелло, Озерна, Ушакова, Радісна, Олешківська залишаються підтопленими. Рівень води в цьому районі також в деяких частинах складає до 1 м.
  • Аналогічна ситуація в районі вулиць, де частина домогосподарств перебувають в низині. Зокрема: вулиці Гончарова, Висовіна, Комарова, провулок Торговий.
  • В більшій частині міста є сполучення та доступ до інших районів міста.
  • Електропостачання в непідтоплених районах міста відновлено.
  • Район вулиць Ларіонова, Будівельників та частково Пушкіна майже без води та є можливість доступу до домоволодінь.
  • Села Кардашинка та Кохани – ситуація покращується, але рівень води ще достатній, що не дає можливості доступу до домогосподарств.
  • Села Велика та Мала Кардашинки – ситуація стабілізувалася. Вода майже відійшла. В більшій частині території сел є сполучення.
  • Населення отримало гуманітарну допомогу, яку організували небайдужі громадяни та жителі цих населених пунктів, які перебували в безпечних місцях.
  • Населення почало повертатись для ліквідації наслідків підтоплення.
  • Підтвердилися факти ще двох загиблих від цієї катастрофи. За наявною та підтвердженою інформацією кількість загиблих від затоплення в нашій громаді складає 6 осіб. Співчуття близьким та рідним.
  • Населення громади, яке потерпало від затоплення потребує гуманітарної допомоги в питній воді, продуктах харчування, сухому одязі, ліках та засобах гігієни.
  • Гуманітарна допомога населенню продовжує надаватися волонтерами та небайдужими жителями, як нашої, так і інших громад.

Дякуємо всім без виключення, хто в найтяжчі часи для жителів нашої громади та в цілому для всієї держави зберіг людяність та не втратив милосердя! Хто продовжує боротися за кожне життя, за кожний подих людей!