Голопристанська МВА інформує про стан в громаді

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує

Ситуація станом на 19.06.2023 (08:15) по Голопристанській громаді:

• Ситуація в громаді більш-менш стабілізується.
  • Залишаються підтопленими східна та центральна частина міста Гола Пристань, де рівень води в низинах  сягає від 0,5 до 1м.
  • Аналогічна ситуація в селах Кардашинка та Кохани.
  • Населення потроху повертається до своїх домоволодінь для ліквідації наслідків катастрофи.
  • В селах Велика та Мала Кардашинка проїзд майже до всіх вулиць доступний.
  • Населення самостійно намагається вирішувати питання доставки овочів, хліба та питної води.
  • В населених пунктах, які потрапили в зону підтоплення магазини не працюють, овочі на городах вимокли, ліки відсутні, медична допомога відсутня.
  • Газо- та електропостачання  наявне лише в мікрорайонах громади, які не зазнали підтоплення.
  • Багатоповерхівки центральної частини міста Гола Пристань так і залишаються без комунікацій. Їжу вимушені готувати на вогнищі, яке облаштували біля під’їздів своїх багатоквартирних будинків.
  • Російський зв'язок в місті відсутній другу добу, в інших населених пунктах зв'язок нестабільний.
  • Населення позбавлене зовнішнього інформаційного ресурсу.
  • В решті населених пунктів громади ситуація залишається без змін.

Дякуємо всім, за витримку!

Від щирого серця вдячні кожному волонтеру та небайдужим людям, що не залишаєте краян в тривожну і складну хвилину та продовжуєте боротися за життя кожної людини нашої громади!