Голопристанська МВА інформує про стан в громаді

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує

Ситуація станом на 20.06.2023 (08:15) по Голопристанській громаді:

• Ситуація в громаді залишається майже без змін.
  • Вода поступово знижує свій рівень, однак доступу до домоволодінь в низинах підтоплених східної, центральної та берегової частини міста Гола Пристань для населення ще не має. Рівень води в цих частинах складає від 0,5 м.
  • Залишаються підтопленими більшість домогосподарств в селах Кардашинка та Кохани. В цих населених пунктах перебуває населення до 50 осіб серед яких діти.
  • Доставку овочів, води та продуктів харчування організовують самотужки.
  • Трупи тварин та домашньої худоби так і лишаються на подвір’ях та вулицях затоплених частин громади.
  • Електро- та газопостачання в підтоплених частинах населених пунктів громади не відновлено.
  • Також залишаються без водовідведення, водопостачання багатоквартирні будинки міста. Жителі цих мікрорайонів готують їжу на вогнищах біля під'їздів.
  • В решті старостинських округів Голопристанської громади ситуація залишається без змін.

Не втомлюємось дякувати всім, хто допомогає – це дуже важливо і потрібно в такі непрості часи, особливо для тих, хто залишається в місцях небезпечних для життя і без можливості забезпечувати себе та рідних!

Дякуємо за небайдужість, за бажання підтримувати і допомогати!