Центрів життєстійкості
Саме так ми бачимо роботу Центрів життєстійкості – у співпраці з різними установами та службами всередині громади.
Сімейні лікарі та медсестри Нововолинського центру первинної медико-санітарної допомоги пройшли тренінговий курс із профілактики вигорання.
«Зараз у нас 300-500 людей щомісяця звертаються до нас за психологічною підтримкою, – каже Ольга Попіка, директорка медустанови, – Ми хочемо навчитися життєстійкості самі, бо лікарі відчувають емоційне вигорання через постійний контакт із людьми у складних життєвих ситуаціях. Крім того, у Центрі життєстійкості ми отримуємо знання, які допомагають лікувати людей, надаючи їм психологічну підтримку».
Місцевий Центр життєстійкості, що працює на базі Карітас Волинь , постійно навчає фахівців першої лінії контакту психологічній допомозі.
Схожа практика поширена в усіх таких просторах – соціальні працівники, співробітники ЦНАПів і центрів зайнятості, освітяни та держслужбовці можуть звертатися туди за підтримкою та корисними знаннями.
Нагадаємо, усі активності у Центрах життєстійкості – безоплатні та організовані в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як? Першої леді Олена Зеленська.
Адреси діючих осередків ви можете переглянути на нашому сайті: https://www.msp.gov.ua/news/23555.html
Джерело: Міністерство соціальної політики України