Досвід ветеранів вартий поваги!

Психологічна допомога під час дії воєнного стану

Олеся Конопелько – ветеранка, бойова медекиня.

Відео створено в межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «ТИ ЯК?» за ініціативи Першої леді Олени Зеленської та громадської організації «Безбар’єрність».

Тематична хвиля «Досвід ветеранів вартий поваги» створена за участі ветеранів та для ветеранів. Її мета – показати учасникам війни, що попри нелегкий процес відновлення, життя може та повинно тривати, а цивільним нагадати, що суспільство має ставитись з повагою до досвіду колишніх військових.

Тому до кампанії також долучаються проєкти, благодійні фонди та громадські організації, готові надати професійну підтримку спеціалістів кожному й кожній.