Онлайн-вебінар «Надання правничої допомоги особам, що постраждали від збройної агресії проти України»

Корисне для вимушених переселенців Голопристанської громади
20.08.2024

22 серпня 2024 року відбудеться онлай-нвебінар «Надання правничої допомоги особам, що постраждали від збройної агресії проти України»

Час: з 10:00 до 11:30.

Ви отримаєте відповіді на всі питання щодо:

• порядку та умов надання правничої допомоги особам, які постраждали від збройної агресії проти України;
  • основних практичних проблем та шляхів їх розвʼязання.

На ваші питання відповідатимуть працівники Координаційного центру з надання правничої допомоги та Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Зареєструйтесь до 21 серпня 2024 року за посиланням (https://bit.ly/4cvtwWH )

Перед початком заходу на вашу електронну адресу надійде детальна програма та посилання для підключення через Zoom.

Джерело: Офіс Омбудсмана України