Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Ветерани зможуть отримати бізнес-гранти на відкриття власної справи

Військовослужбовцям, ветеранам війни та учасникам АТО / ООС
19.04.2024

Оголошено конкурс для ветеранів та членів їхніх сімей на отримання гранту у розмірі до 400 тисяч гривень на відкриття малого бізнесу. 

Він проводиться в межах проєкту «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей».

Така ініціатива реалізується представництвом німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Про це йдеться на сайті представництва.

Участь у конкурсі можуть взяти:

  • учасники бойових дій;
  • особи з інвалідністю внаслідок війни;
  • члени сімей ветеранів/ветеранок війни. Під членами сім’ї маються на увазі дружина, чоловік або дитина зазначених вище категорій.

Обов’язковою умовою конкурсу є проживання і планування ведення бізнесу у таких регіонах: Вінниця, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Нікополь, Полтава та Суми.

Заповнити онлайн-форму для участі можна за посиланням

Після оформлення заявки учасникам, які відповідають умовам конкурсу, буде надіслано аплікаційний пакет документів. Його необхідно заповнити та надіслати до 26 квітня 2024 року включно на електронну адресу: veteranproject@dvv-international.org.ua

Звертаємо увагу, що від однієї особи або сім’ї приймається тільки одна заявка.

Докладніше про умови конкурсу читайте ТУТ

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше