Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Виконавчий комітет міської ради інформує
23.12.2021

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. На ньому службовці обговорили цілу низку важливих питань, що виноситимуться на розгляд сесії міськради вже завтра:

1. Про стан роботи щодо створення умов розвитку культури, туризму, народної творчості, відродження та збереження національно-культурних традицій населення, художніх промислів і ремесел.
  2. Про надання згоди гр. Фількіну А.Ф. на укладання договору дарування житлового будинку та земельної ділянки.
  3. Про державну реєстрацію новонародженої дитини, покинутої в закладі охорони здоров’я.
  4. Про припинення перебування дитини, позбавленої батьківського піклування у прийомній сім’ї Шапранів.
  5. Про продовження перебування неповнолітніх дітей Кравців Д.В., Кравців А.В., малолітніх дітей Кравців Б.Ю., Кравців Д.Ю., Кравців Р.О. в сім’ї патронатного вихователя.
  6. Про участь батька Каткова В.Ю. у вихованні малолітньої дитини Каткової А.В.
  7. Про участь батька Кулика І.О. у вихованні малолітньої дитини Кулика Д.І.
  8. Про схвалення проєкту програми «Розвиток людського капіталу Голопристанської міської територіальної громади на 2022- 2026 роки».
  9. Про встановлення вартості харчування та розміру плати для батьків за перебування дітей у закладах дошкільної освіти Голопристанської міської ради на 2022 рік.
  10. Про встановлення вартості харчування учнів у закладах загальної середньої освіти Голопристанської міської ради на 2022 рік.
  11. Про схвалення проєкту програми соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанської міської територіальної громади на  2022 рік.
  12. Про затвердження тарифу на послуги з виробництва та постачання теплової енергії ТОВ «МІКОТЕПЛОСЕРВІС».
  13. Про схвалення проєкту цільової програми підтримання постійної мобілізаційної готовності Голопристанської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.
  14. Про схвалення змін і доповнень до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства, благоустрою та поводження з відходами Голопристанської міської територіальної громади на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23 грудня 2020 року № 195.
  15. Про видалення зелених насаджень по вул. 1 Травня, Каштановій в м. Гола Пристань.
  16. Про затвердження плану заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар'єрного простору у Голопристанській міській територіальній громаді на 2022 рік.
  17. Про створення робочої групи з розробки комплексного плану просторового розвитку території Голопристанської міської територіальної громади.
  18. Про надання об’єкту нерухомого майна гр. Грабко А.О. окремого поштового номера.
  19. Про надання об’єктам нерухомого майна гр. Бетера М.С. окремого поштового номера.
  20. Про надання об′єкту нерухомого майна гр. Присяжної Л.І. окремого поштового номера.
  21. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2020 року № 45 «Про бюджет Голопристанської міської територіальної громади на 2021 рік».
  22. Про схвалення проєкту рішення міської ради «Про бюджет Голопристанської територіальної громади на 2022 рік».
  23. Про затвердження комплексного плану роботи виконавчого комітету міської ради на 2022 рік.
  24. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету міської ради на І квартал 2022 року.
  25. Про розпорядження міського голови, видані з 25 листопада 2021 року до 22 грудня 2021 року.
  26. 26. Про чергове засідання виконавчого комітету міської ради.