Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими відкрив новий телефонний номер консультаційної лінії

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує
04.01.2023

Відтепер у громадян з’явиться більше можливостей отримати консультацію з приводу полонених або зниклих без вісти рідних за особливих обставин. 

 

☎️ Новий номер для дзвінків з України 

0 800 300 529 (безкоштовно) 

Для дзвінків з-за кордону 044 390 43 90 (за тарифами оператора) 

 

📡 На відміну від звичайних GSM-ліній, новостворені номери зможуть приймати дзвінки навіть у разі блекауту. Адже раніше в умовах тривалої відсутності електропостачання, звичайні GSM-лінії працювали нестабільно, а відтак громадянам почасти було складно додзвонитися до Коордштабу. Відтепер дзвінки на лінію надходитимуть через мережу Інтернет за допомогою двох каналів, зокрема резервного через Starlink. 

 

☝️Звертаємо увагу, що поруч з новими номерами 0 800 300 529 (для дзвінків з України) та 044 390 43 90 (для дзвінків з-за кордону) також діятиме і попередній номер консультаційної лінії штабу 095 412 74 24. 

 

🕐 Нові номери консультаційної лінії розпочали роботу з 29-го грудня 2022 року. 

 

🇺🇦 Координаційний штаб завжди готовий надати вичерпну та компетентну інформацію, що стосується полонених або зниклих українських Захисників.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше