Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Вітання з Днем працівників радіо, телебачення і зв’язку!

Привітання
16.11.2023

16 листопадаДень працівників радіо, телебачення і зв’язку. 

Люди, які опинилися в окупації, добре знають, наскільки важливо мати зв’язок зі світом. Наскільки потрібна адекватна інформація, а не цинічна пропаганда. 

Це знає і ворог. Тому б‘є по вишках зв’язку, відрізаючи людей від близьких. Тому запускає свої канали на щойно окупованих землях, блокуючи міжнародні та українські новинні та інформаційні ресурси. 

І сьогодні наші зв’язківці, всупереч усе новим і новим ударам ворога, ремонтують обладнання. Відновлюють віртуальний місток між Херсонщиною та всією Україною. 

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку, щиро дякую за Вашу роботу! За те, що забезпечуєте теле- та радіосигналом, даєте можливість зв'язатися з близькими й повсякчас підтримуєте нашу стійкість та віру в Перемогу! Невичерпної енергії, невтомного творчого пошуку, успіхів, втілення цікавих ідей та скорішої перемоги над ворогом!

Начальник ХОВА Олександр ПРОКУДІН

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше