Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Вкид окупантів про відхід з лівобережжя Херсонщини не досяг потрібного їм ефекту

Сьогодення
14.11.2023

Центр стратегічних комунікацій пояснює: 12 листопада пропагандистські ресурси рф спочатку поширили, а потім спростували повідомлення про відступ російських військ від Дніпра.

Відступ окупаційних військ із займаних позицій на лівобережжі Херсонщини не підтверджується даними об’єктивного контролю.

Вкид повідомлення про начебто відступ і перегрупування – це російська дезінформація, метою якої є провокація команування Сил оборони України до прийняття небезпечних рішень.

Єдиним достовірним джерелом інформації про бойові дії є офіційні українські повідомлення.

Будь-які повідомлення ворожих ресурсів не заслуговують на довіру.

Сили оборони України проводять бойову роботу, спрямовану на деокупацію лівого берега Дніпра, однак про вирішальний наступ на цьому напрямку говорити передчасно.

Українським воїнам не потрібен розголос своїх тактичних успіхів. Навпаки – режим тиші береже їхні життя і сприяє ефективному виконанню поставлених завдань.

Джерело: Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше