З початку 2023 року нові робочі місця знайшли понад 173 тисячі українців

Корисне для вимушених переселенців Голопристанської громади
05.11.2023

Зберігається високий попит на представників робітничих професій і сфери торгівлі. Про це повідомляє Державна служба зайнятості.

Також майже 25 тисяч громадян пройшли перепідготовку, а 14,5 тисяч отримали ваучери на навчання. Найчастіше новий фах здобувають за професіями: продавець, кухар, швачка, адміністратор, бухгалтер, касир, перукар, водій, електрогазозварник, тракторист.

Нагадаємо, нещодавно Мінреінтеграції запустило інформаційну кампанію «Робота для ВПО: ти потрібен!»

Її мета – допомогти внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися й інтегруватися у нові громади.

Переглянути актуальні пропозиції щодо працевлаштування можна на «Єдиному порталі вакансій», де щодня розміщується понад 200 тисяч оголошень.

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України