Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Виплати для ВПО: ті, хто не встиг отримати кошти у березні, отримають їх у квітні (одразу за 2 місяці)

Корисне для вимушених переселенців Голопристанської громади
09.04.2024

Важко змінювати життя, та ще важче – не з власної волі. 

Тому від початку повномасштабної війни держава підтримує українців, які були змушені покинути домівки й оселитися в нових громадах. 

З 1 березня держава ще на 6 місяців подовжила допомогу для ВПО, які належать до найбільш вразливих категорій.

За результатами березня 535 тис. українців – передусім особи з інвалідністю 1 і 2 групи, а також пенсіонери, чий розмір пенсії не перевищує 4 прожиткових мінімумів (9 444 грн) – отримали продовження виплат допомоги автоматично.

Ще 196,1 тис. сімей звернулись з заявами про продовження виплат. З них протягом березня було опрацьовано і призначено виплати для 98 тис. сімей (особових рахунків), на загальну кількість 181 тисяча осіб. 

Решта звернень щодо продовження виплат ще знаходяться в опрацюванні. 

Тож якщо ви маєте право на виплату, звернулися по неї, проте ще не отримали коштів, – не турбуйтесь – ваша заява опрацьовується, а гроші надійдуть у КВІТНІ (одразу за БЕРЕЗЕНЬ і КВІТЕНЬ). 

Для тих же, хто ще не встиг подати заяву – термін подання продовжено до 30 квітня.

Більше про кількість виплат ВПО та попит на облік у центрах зайнятості – читайте на сайті Міністерства соціальної політики України.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше